До американського містечка Аврора прибув Обама

  До американського містечка Аврора прибув президент США Барак Обама. Він відвідав місцеву лікарню і зустрівся з родичами жертв та постраждалими унаслідок стрілянини у кінотеатрі.
  Потерпілим пообіцяв надати усю необхідну допомогу. Поблизу місця трагедії провели жалобну церемонію. Участь у ній взяли тисячі людей. У ніч на п`ятницю мешканець міста Аврора розстріляв у кінотеатрі відвідувачів на прем`єрі фільму про Бетмена. Загинули дванадцятеро людей, ще близько шести десятків зазнали поранень. Вже сьогодні нападник, 24річний Джеймс Холмс постане перед судом. Його мотиви дотепер незрозумілі. До нападу у кінотеатрі - Холмс не мав проблем з поліцією. Його лише один раз штрафували за перевищення швидкості.

  Барак Обама, президент США: "Під час зустрічі з постраждалими та родичами жертв стрілянини у кінотеатрі, я  запевнив усіх цих людей, що усі країни і світ зараз думають про них. Я обіцяю, що винний у нападі - буде суворо покараний. Ми мусимо не лише згадувати загиблих, а й серйозно замислитися над тим, як не допускати більше у нашій країні таких спалахів безглуздого насильства".
  Попередній матеріал
  Угруповання "Основа джихада" взяло на себе відповідальність за теракт у Бургасі
  Наступний матеріал
  Масштабні лісові пожежі у Португалії
  Теги: