До 9 зросла кількість загиблих в аварії у вашингтонському метро

  До дев`яти зросла кількість загиблих в аварії у вашингтонському метрополітені. Сімдесят шість людей поранені. Опівночі за Києвом в американській столиці у годину пік зіткнулися два потяги підземки.

  Коли один з потягів стояв на станції, другий - фактично виїхав йому на дах. Нині поліція з`ясовує причини аварії. Припускають, що один з потягів притримали на станції, щоби збільшити інтервал руху. Але невідомо, чи  попередили про це водія  другого поїзда. Керівництво метрополітену твердить - у години пік підземкою керує автоматика. Тож помилки могла припуститися машина, а не людина. Версію про теракт правоохоронці відкидають. Аварію уже назвали найгіршою за всю 33-річну історію метро у Вашингтоні.

  Кендіс Сміт, Речниця метрополітену: "Це найгірший випадок в історії метрополітену. І це надзвичайно сумно. На жаль, серед загиблих і жінка, яка керувала потягом".

  Елісон Майнер, пасажир: "Удар був таким потужним, що ми одразу зрозуміли - потяг врізався у щось дуже велике або навіть у інший потяг. Усіх, хто був у вагоні, повикидало з крісел".

  Попередній матеріал
  В районі катастрофи аеробуса А-330 зафіксували сигнали бортових самописців
  Наступний матеріал
  Від потужного шторму потерпає китайська провінція Гуандун
  Теги:
  Loading...