До 75000 зросла кількість загиблих на Гаїті (РОЗШИРЕНО)

  До 75-ти тисяч зросла кількість загиблих внаслідок нищівних землетрусів на Гаїті. Десятки тисяч - досі під завалами у місті Порт-о-Пренс. Півтора мільйона гаїтян - стали безхатченками. Людей розташовують у тимчасових таборах. На вулицях Порт-о-Пренса панує хаос. Люди блукають у пошуках харчів, а мародери розкрадають покинуте добро.

  Нові шпиталі відкрили американські рятувальники у Порт-о-Пренсі. І вдень, і вночі лікарі намагаються надати пораненим потрібну допомогу. Але медикаментів і досі бракує. Найбільше страждають діти. Налякані сироти з тяжкими пораненнями ховаються у руїнах. І частіше - малеча на голоси рятувальників не реагує.

  Рятувальник: "Ми робимо усе можливе. Але ситуація надто складна. Мешканці нам досі повідомляють про людей, що перебувають під завалами. Утім, відшукати їх ми не можемо".

  Допоки спецслужби допомагають знедоленим - на вулицях столиці орудують мародери. Вони крадуть одяг і харчі, які доправила на Гаїті міжнародна спільнота. Також вони вчиняють наругу над жертвами, що й досі залишаються просто неба. На розправу зі злочинцями вирушили військові.

  Люди: "Насилля у такий час просто неприпустиме. Я так втомилася від цієї трагедії".

  Люди: "Ми спробуємо придушити це неподобство. Але наразі головна проблема - це життя тих, хто багато часу провів під завалами".

  Із моменту потужних землетрусів на Гаїті загинули щонайменше 75 тисяч людей. Тиждень тому підземні поштовхи магнітудою у сім та шість балів майже вщент зруйнували місто Порт-о-Пренс.

  Олена Кабанець, 5 канал

  Попередній матеріал
  Чиновники перевіряли місця де найгірше прибирають сніг
  Наступний матеріал
  Стрілянина у США - 8 людей загинули
  Теги: