До 4 років позбавлення волі засудженний особистий лікар Майкла Джексона

  До 4-х років позбавлення волі засудженний Конрад Мюррей - особистий лікар Майкла Джексона. За американськими законами це максимальний термін за звинуваченням у ненавмисному вбивстві.

  Чотири роки за ґратами проведе колишній особистий лікар поп-зірки Майкла Джексона Конрад Мюррей. Що саме він винен у ненавмисному вбивстві співака, присяжні вирішили ще на початку листопада. А от термін, на який ув`язнять лікаря став відомим лише тепер. За законами США - чотири роки максимальне покарання за такий злочин. Суддя наголосив: Мюррей порушив свої лікарські обов`язки, коли видав Джексонові - надмірну дозу заспокійливого засобу пропофолу. Термін ув`язнення - засуджений відбуватиме у окружній в`язниці Каліфорнії. Пізніше він, ймовірно, проситиме про умовне дострокове звільнення. Втім, юристи вважають: це клопотання - навряд чи задовільнять.

  Дейвід Волгрен, прокурор: "Доктор Мюррей залишив свого пацієнта помирати, коли той був у вкрай тяжкому стані. Йдеться не про єдину випадкову помилку чи неуважність. Так лікар поводився з пацієнтом увесь час, хоч усвідомлював, що ризикує його життям".

  Аргументи захисту - мовляв Джексон прийняв ліки потайки від свого медика - служителів Феміди не переконали. Звістку про ув`язнення Мюррея - з радістю зустрів натовп під будівлею суду. Там зібралися найзапекліші фанати Майкла Джексона. Вони виступали - за найсуворіше покарання для медика. Вважають чотири роки у в`язниці, занизька ціна за життя улюбленого співака мільйонів.

  Говард Хоутон, фанат Майкла Джексона: "Призначеного покарання - для Мюррея недостатньо. Його слід було засадити на усе життя, це було б справедливіше. Він забрав життя великої людини, і я не вірю, що це сталося випадково".

  Джулія Томас, фанатка Джексона: "Ув`язнити Мюррея надовше за таких обставин - служителі Феміди не могли. Його судили за ненавмисне вбивство, а за це  дають максимум чотири роки. Ми усі вважаємо, що злочин лікаря слід було назвати вбивством другої категорії і призначити значно суровіше покарання".

  Члени родини покійного поп-співака - заявили, що загалом задоволені вироком суду. Батьки, брати, сестри і діти Майкла Джексона - були присутні на кожному судовому засіданні з початку слухань у вересні.  

  Кетрін Джексон, мати Майкла: "Чотири роки за гратами для лікаря - не повернуть назад мого сина. Але такий у нас закон, і судді зробили усе, що могли. Я вдячна прокурорам і гадаю, що загалом слухання завершилися, як належить".

  Мюррей отримував зарплатню у сто п’ятдесят тисяч доларів на місяць. Він погодився лікувати Джексона за кілька місяців до грандіозного концерту у Лондоні, який так і не відбувся. Король поп-музики помер 25-го червня 2009-го - у віці п’ятдесяти років.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Кандидат у президенти Південної Осетії від опозиції оголосила себе президентом
  Наступний матеріал
  Греції таки виділять фінансову допомогу
  Теги: