До 34 000 зросла кількість загиблих внаслідок землетрусу в Китаї

  У Китаї розпочалася триденна жалоба за загиблими під час землетрусу. По всій Піднебесній спустили державні прапори, а загиблих ушанували трьома хвилинами мовчання. Зупинилась і Олімпійська естафета.
  Жертвами підземних коливань вже стали 34 тисячі людей, ще майже двісті п`ятдесят тисяч зазнали поранень. Близько 80 відсотків будівель вщент зруйновані, понад 5-ть мільйонів осіб залишилися просто неба. Невідомою залишається доля 200-т учасників рятувальних робіт, яких накрило зсувами ґрунтів у провінції Сичуань. А зранку там зафіксували нові підземні поштовхи до шести магнітуд за шкалою Ріхтера. Світова спільнота вже надала Китаю допомогу на 850 мільйонів доларів. У Пекіні ж збитки від найбільшого за останні тридцять років землетрусу оцінили у понад дев`ять з половиною мільярдів доларів.

  Люди: "Мене глибоко вразили кадри, які побачила по телевізору. Я бачу, що люди з інших країн підтримують нас, і я переконана, що ми впораємося з усіма труднощами."

  Хай Кінг, лікар: "Сюди прибувають люди з усіх постраждалих районів, і їх так багато! Нам доводиться щодня робити дуже багато операцій, навіть перевершувати самих себе."
  Попередній матеріал
  Стельмах: Пік інфляції - подоланий
  Наступний матеріал
  Військова хунта М`янми погодилась прийняти гуманітарну допомогу
  Теги:
  Loading...