До 290 зросла кількість жертв землетрусу в Італії

  Збільшується кількість жертв від землетрусу в Італії. За останніми даними, загинули 290 людей. Нагадаю, серед них - і дві українки. Більше 40 тисяч людей залишилися без домівок. Президент країни Джорджо Наполітано звинуватив будівельників у недотриманні стандартів. За ініціативою глави держави, фахівці проведуть експертизи щоби визначити будинки які зберегли безпеку після підземних поштовхів.

  10 тисяч людей відвідали поминальну церемонію напередодні у Італії. Серед високопосадовців був і прем`єр Сильвіо Берлусконі. Він пообіцяв, що уряд не залишить без уваги усіх, хто постраждав від землетрусу. Ба навіть більше. Берлусконі запевнив, що особисто допоможе комусь з тих, хто залишився без даху над головою і запросить пожити на одній з свої вілл - на Сардинії чи у передмісті Мілану.

  Сильвіо Берлусконі, прем`єр-міністр Італії: "Мене просять тільки про одне - не залишити людей наодинці з їхніми проблемами. Перед трунами загиблих я обіцяю - уряд зробить все можливе, щоб допомогти постраждалим. І я запевняю - цей уряд буде значно ефективнішим, ніж попередній".

  До містечка Аквіла, яке найбільше постраждало від землетрусу почали повертатися мешканці. Вони намагаються оцінити масшитаби збитків та забрати хоча б дещо з тих речей, які вціліли.

  Учорашній день оголосили днем жалоби по всій країні. Поминальні служби правили у багатьох храмах Італії. Президент  Італії  Джорджіо Наполітано визнав - причиною такої великої кількості жертв стала погана якість будівельних робіт. Він заявив - проектувальники часто безвідповідально ставилися до своїх обовязків. Розбір завалів триває, втім рятувальники визнають - шанси знайти людей живими - вже мізерні.

  Захар Симчич. 5 канал

  Попередній матеріал
  Андріївська церква може завалитися
  Наступний матеріал
  Французький спецназ звільнив яхту з піратського полону
  Теги:
  Loading...