До 23 зросла кількість жертв потужних повеней на Філіппінах

  До 23 зросла кількість жертв потужних повеней на Філіппінах. Сильні зливи, що не вщухають вже кілька днів - призвели до паводків та зсувів ґрунту.
  Негода паралізувала життя країни. Евакуюватися довелося майже восьми сотням тисяч людей. Загалом же від повені постраждали понад мільйон двісті тисяч філіппінців. Під водою - більше половини території столиці Маніли. Там не працюють школи, державні та приватні установи. Уряд - оголосив про виділення майже чверті мільярда доларів на відбудову житла для постраждалих. За прогнозами синоптиків дощі припиняться вже найближчим часом. Філіппінці сподіваються: покращення погодних умов допоможе рятувальникам евакуювати тих, кого висока вода відрізала від навколишнього світу.

  Абнер Педроса, інспектор поліції: "Деякі люди просто занадто вперті. Спочатку вони не хотіли евакуюватися, бо сподівалися, що до їхніх помешкань вода не дійде. Тепер, коли її рівень значно підвищився - ці люди припинили ховатися і просять про допомогу. Коли погода покращиться - це значно полегшить роботу рятувальників".
  Попередній матеріал
  У сутички з поліцією переросла чергова студентська демонстрація у Чилі
  Наступний матеріал
  Пожежа в Олімпійському Лондоні
  Теги: