До 17-ти зросла кількість жертв потужного землетрусу в Італії

  До 17-ти зросла кількість жертв потужного землетрусу, що стався напередодні на півночі Італії. Поранень зазнали - близько 300 людей.

  Трусити почало напередодні вранці. Магнітуда найсильніших підземних поштовхів - становила майже шість одиниць. Потому зафіксували іще кілька слабших ударів. У постраждалому регіоні - тривають пошуково-рятувальні роботи. Припускають, що під завалами можуть залишатися і живі люди. Тисячі мешканців району Емілья Романья провели ніч просто неба. Їхні будинки зруйновані або зазнали значних пошкоджень. У регіоні припинили роботу заводи Феррарі та Дукатті. Сейсмологи припускають, що ймовірні нові підземні поштовхи.

  Марко Пеллікані, рятувальник: "Поки мине знайшли тіла зниклих безвісти, завжди залишається надія, що вони вижили. Тому під час рятувальних робіт ми не використовуємо важку техніку - щоби не спричинити ще більших руйнувань".

  Сельвіна Фоллоні, місцева мешканка: "Просто неможливо виразити словами, наскільки ми усі налякані. Землетрус дуже пошкодив нашу квартиру, тож повертатися туди ми боїмося. розклали намет, тут наша родина ночуватиме у найближчі кілька днів. Спати будемо на надувних матрацах".

  Попередній матеріал
  Конкурс антикраси відбувся у столиці Зімбабве
  Наступний матеріал
  Колумбійські сейсмологи підвищили рівень небезпеки для вулкана Невадо-Дель-Руїз
  Теги: