До 1100 зросла кількість загиблих унаслідок землетрусів на Суматрі

  До тисячі ста зросла кількість загиблих унаслідок руйнівних землетрусів на Суматрі. Такі дані наводить ООН. Місцева влада офіційно підтвердила загибель п`ятисот.
  На індонезійському острові проводять масштабну рятувальну операцію. Поки що є сподівання знайти під уламками живих. За підрахунками експертів ООН: тисячі людей опинилися під завалами житлових будинків, шкіл та лікарень. Рятувальні роботи ускладнені через проблеми з електрикою та брак техніки. Індонезія вже попросила світову спільноту по допомогу. Найперше країні потрібні кваліфіковані рятувальники.

  Люди: "Усім потрібні автомобілі, але катастрофічно не вистачає пального. Я стояв у черзі з першої ночі, і пішов ні з чим".

  Люди: "Дуже бракує ресурсів, ми наповнили наші балони, але вже о четвертій ранку пальне закінчилося".

  До удару іншої стихії готуються на Філіпінах. На країну насувається "супер-тайфун" Парма, як його вже охрестили метеорологи. На островах розпочали масову евакуацію. А столиця Маніла потерпає від злив. Очікують, що Парма вдарить у суботу і буде потужнішою за Кетсану. Цей тайфун пронісся країнами Південно-Східної Азії кілька днів тому. Його жертвами стали більше чотирьохсот людей. Найбільше загинуло на Філіпінах, є жертви у В"єтнамі, Камбоджі та Лаосі.

  Попередній матеріал
  Скандал у польському парламенті
  Наступний матеріал
  Референдум щодо Лісабонської угоди розпочався в Ірландії
  Теги: