5.ua

До 109 зросла кількість загиблих внаслідок тисняви на релігійному святі в Індії

  До 109 зросла кількість загиблих внаслідок тисняви на релігійному святі у центральній Індії. Поранених близько двохсот. Про таке повідомила місцева влада.

  Біля храму, де стався інцидент, цілу ніч палали погребальні багаття. Основних версій причин трагедії - дві. За офіційними даними, тиснява почалася після того, як поширилася чутка, що міст біля храму ось-ось обвалиться. Втім, дехто з очевидців стверджує: паніка серед людей виникла, коли поліція застосувала кийки, щоби взяти під контроль натовп прочан. Нагадаємо, напередодні велика юрба намагалася одночасно перетнути міст і потрапити до місцевої святині, це спричинило фатальну тисняву.

  Діліп Кумар Ар’я, замісник головного інспектора поліції штату: «Люди, які хотіли якнайшвидше потрапити до храму, але не могли проштовхатися через натовп прочан - поширили чутку, що міст ось-ось завалиться. Через це і виникла тиснява».

  Віпул Патак, очевидець: «Моя мати і ще шестеро односельчан - загинули у цій штовханині. Людей було дуже багато, усі прагнули вшанувати богиню. Зненацька прибула поліція, почала кричати на прочан, розштовхувати їх кийками. Виникла паніка, і люди вирішили, що міст зараз впаде».

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Україні відзначають створення УПА
  Наступний матеріал
  Новий рекорд за рівнем галасу на стадіоні - встановили у США