Дім стрілка у кінотеатрі у США - підірвуть

  Підірвати помешкання 24-річного Джеймса Холмса, який напередодні застрелив 12-ох і поранив близько 60 людей на прем`єрі "Бетмена" в Денвері, вирішила американська поліція.

  Зловмисник настільки складно замінував свою квартиру, що експерти відмовилися знешкоджувати вибухівку й проведуть її детонацію за допомогою спеціального робота. На всій території Сполучених штатів та в посольствах країни за кордоном на знак жалоби - спущені державні прапори. Її оголосили у США на п`ять наступних днів. Обидва кандидати у президенти США - Барак Обама та Міт Ромні через трагедію перервали свої передвиборчі кампанії.

  Барак Обама, президент США: "Після цього жахливого злочину всі американці мають усвідомити, що вони є однією родиною. Поліція, безперечно, встановить усі обставини інциденту й покарає винних. Але берегти одне одного щодня від подібних випадків мають усі американці".

  Міт Ромні, кандидат у президенти США від Республіканської партії: "Невимовна трагедія, яка сталася в Денвері, просто розриває наші серця. В цей сумний день звертаюся до вас не як кандидат у президенти, а як батько, дідусь та американець. Давайте подивимося одне на одного й усвідомимо наскільки ми любимо свої родичів, близьких та знайомих. Дбаймо про них щодня й робімо все для безпеки нашої великої країни".

  Попередній матеріал
  Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили в Криму
  Наступний матеріал
  13 людей загинули внаслідок ДТП у Туреччині
  Теги: