скріншот з відео МВС

Держсекретар США певен: "Боїнг" збила російська ракетна установка

  "Боїнг-777" збили з російської ракетної установки – ствердьжує державний секретар США Джон Керрі. Він заявив: перед самою катастрофою американцям вдалося зафіксувати запуск ракети, а пізніше – і розрахувати її траєкторію.


  У тому, що зброя не могла бути українською, дипломат певен. За його словами, поблизу місця запуску не було відповідних систем, які б належали українській армії. А от Росія в останні тижні постачала бойовикам озброєння. До того ж – наголошує Керрі – самі терористи вихвалялися в інтернеті, що збили літак.

  "Очевидно, що Росія підтримує сепаратистів, забезпечує їх, надихає та тренує... Цьому є величезна кількість непрямих доказів. Я – колишній прокурор і працював з багатьма справами на основі непрямих доказів. Тут їх вистачає. Але навіть важливіше те, що ми одержали фотографії запуску, ми знаємо траєкторію, ми знаємо, звідки випустили ракету, знаємо, коли. І це саме той час, коли літак зник із радарів. Ми також знаємо – з ідентифікації голосів – що сепаратисти вихвалялися збитим літаком, тож доказів чимало, і Росія має з ними рахуватися", – переконаний держсекретар США.

  Сьогодні ж міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон назвав Володимира Путіна "спонсором тероризму", а голова МЗС Філіп Геммонд зазначив: у тому, що він підтримує бойовиків на сході України, ніхто в Європі не сумнівається.

  А прес-служба президента Франції оприлюднила спільну заяву Франсуа Олланда, Ангели Меркель та Девіда Камерона до Кремля. Європейські лідери вимагають від Володимира Путіна змусити сепаратистів на сході України негайно допустити слідчих до місця катастрофи малайзійського лайнера. Якщо ж Росія не вживе необхідних заходів, Європейський союз погрожує негативними наслідками.
  Попередній матеріал
  Знайшли уже 219 тіл пасажирів збитого "Боїнга", над деякими "попрацювали" бойовики
  Наступний матеріал
  Автомайдан вирушив у тур Європою - розповідати правду про Донбас і АТО
  Loading...