5.ua

Держдума РФ закликала Захід не тиснути на Україну [відео]

  Зокрема, лідери фракцій «Єдина Росія», ЛДПР і «Справедлива Росія» закликали Європу не втручатися у внутрішні справи України, а дати країні самій зробити вибір, куди далі рухатися. Лідер комуністів побачив у ситуації довкола Євромайдану загрозу розірвання відносин між Росією та Україною. Усі голови фракцій заявили, що підтримають спеціальну постанову заяви.  

  Сергій Железняк, заступник голови фракції «Єдина Росія»: «Мы должны сделать так, чтобы никакого внешнего давления на решение Украины в отношении своего будущего не было».

  Генадій Зюганов, лідер фракції КПРФ:«Всё что происходит в Киеве направлено на то, чтобы любой ценой разорвать наши отношения. Это идет и во вред России и во вред Украины».

  Леонід Слуцький, член фракції ЛДПР: «На Украину последнее время оказывается беспрецендентное политическое давление. Мы видим как западные политики в нарушение всех существующих норм международного права приезжают в Украину присутствуют на заседании парламента, выступают на Евромайдане и давят на законноизбранные власти».

  Попередній матеріал
  Кабмін працює у звичайному режимі
  Наступний матеріал
  У Палаці «Україна» має розпочатиися круглий стіл щодо Євромайдану
  Теги:
  Loading...