5.ua

Держдеп США уже бачить важкі наслідки санкцій для економіки Росії

  Санкції, запроваджені світовою спільнотою проти Росії, спричиняють для економіки федерації дедалі тяжчі наслідки. Про таке заявила на брифінгу речниця Держдепу США Джен Псакі.


  За її словами, секторальні обмеження – зокрема ті, що запровадили Сполучені Штати – мають на меті примусити Путіна відмовитися від чинної політики щодо України. Тож, якщо російський президент справді турбується про економіку своєї держави та її народ, він повинен зробити правильний вибір і припинити постачати зброю і бойовиків на схід України.

  Між тим, у США заявили про нарощення російського військового контингенту на кордоні з Україною. Пентагон стурбований повідомленнями, що поблизу українських кордонів дислокується близько 10 тисяч російських вояків, пише DeutscheWelle.

  Такі дані оприлюднив напередодні у Вашингтоні офіційний представник американського оборонного відомства Джон Кірбі. Він зазначив: вирішальне значення має не чисельність військ, а їхня боєздатність і технічне оснащення. Зокрема, російські загони біля українських кордонів мають артилерію та системи ППО. Є там і спецпідрозділи. Кірбі наголосив: рівень боєздатності російських військових у регіоні – високий.

  Тим часом, газета TheNewYorkTimesз посиланням на урядові джерела називає вдвічі більші цифри. За даними видання, поблизу українських кордонів – понад 20 тисяч російських військовослужбовців.

  Українські ж фахівці повідомляли про 45 тисяч.

  Попередній матеріал
  Ризик вторгнення російських військ в Україну зростає - голова МЗС Польщі
  Наступний матеріал
  Одеський Будинок профспілок загорівся зсередини - слідство