Держдеп США попереджає про небезпеку терактів в Європі на свята

Екстремісти продовжують гуртуватися у місцях розташування туристів, транспортних вузлах, ринках/торговельних центрах та об'єктах місцевого самоврядування, попереджають в Держдепі США

У Державному департаменті США попередили про ймовірні теракти у період новорічних свят у країнах Європи. Про це йдеться на сайті відомства, передає УНІАН.

Як зазначається у повідомленні Держдепу, останні інциденти у Франції, Росії, Швеції, Великій Британії, Іспанії та Фінляндії демонструють, що ІДІЛ, Аль-Каїда та їхні філії мають здатність планувати та здійснювати теракти в Європі.

Так, у відомстві нагадали про минулорічний теракт на Різдвяному ярмарку у Берліні та напад на нічний клуб у Стамбулі в новорічну річ.

"Хоча місцеві органи влади продовжують антитерористичні операції, Департамент, як і раніше, стурбований можливістю проведення майбутніх терактів. Громадяни США завжди повинні бути уважними у зв’язку з можливістю того, що прихильники терористів або екстремісти, які самоорганізувалися, можуть здійснювати напади практично без попередження", – звернулись у Держдепі до американців.

У повідомленні вказується, що екстремісти продовжують гуртуватися у місцях розташування туристів, транспортних вузлах, ринках/торговельних центрах та об'єктах місцевого самоврядування.

Таким чином, найбільшу загрозу несуть готелі, клуби, ресторани, культові споруди, парки, навчальні заклади, аеропорти. У Держдепі їх називають "вразливими об'єктами та пріоритетними місцями для можливих атак".

"Терористи продовжують застосовувати різноманітну тактику, включаючи вогнепальну зброю, вибухові речовини, використання транспортних засобів як тарану, а також гостру зброю, яку важко виявляти перед нападом", – попередили у відомстві.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Тягли гуртом – і техніка, і крани": у Нью-Йорку встановили велетенську ялинку

Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/
Ялинка в Нью-Йорк
/

Попередній матеріал
"Нове озброєння та флот криголамів": РФ нарощує військову присутність в Арктиці – Столтенберг
Наступний матеріал
В аеропорт "Київ" заходить авіаперевізник Естонії