5.ua

Держдеп США назвав Путіна "єдиним російським туристом цього літа в Криму"

  Росія не має права надсилати ешелон вантажівок до України. Про це на брифінгу у Вашингтоні заявила речниця державного департаменту США Марі Гарф.


  За її словами, Москва не може без дозволу Києва переправляти на українську територію жодних транспортних засобів, вантаж чи персонал. Водночас, у Вашингтоні закликали проросійських сепаратистів на Луганщині надати доступ цивільному населенню до гуманітарної допомоги, яку напередодні відправила українська влада.

  "Росія не має права надсилати будь-який транспорт, людей чи вантаж до України без чіткого дозволу її влади. Зауважу, що українська влада надає власну гуманітарну допомогу. Напередодні вони відправили 75 вантажівок до Луганська із близько вісьмомастами тоннами товарів. Ми закликаємо проросійських сепаратистів, які контролюють Луганськ, надати людям доступ до цієї допомоги", – підкреслила Марі Гарф.

  Прокоментували у Держдепі й останній візит Путіна до окупованого Криму. За словами Гарф, чільник Кремля став єдиним російським туристом цього літа на анексованому півострові.

  Попередній матеріал
  Хокеїсти з Чехії обматюкали росіян
  Наступний матеріал
  У Луганську почалися спекуляції з домовинами - померлих ховають у мішках
  Loading...