Державіаслужба оштрафувала 13 російських авіакомпаній

  Російські авіакомпанії оштрафовані за порушення правил та порядку використання повітряного простору України. Про це повідомляє Державіаслужба України.


  Згідно з повідомленням, станом на 31 липня 2014 року за порушення правил та порядку використання повітряного простору України уповноваженими особами Державіаслужби України на російські авіакомпанії накладені стягнення у вигляді штрафів відповідно до законодавства України.

  Зокрема щодо:

  - ОАО "Аэрофлот – российские авиалинии" складено 107 постанов про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 14 млн 552 тис. грн.

  - ООО "Глобус" складено 45 постанов про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 6 млн 120 тис. грн.

  - ООО "ПМА "Шар инк Лтд"" складено дві постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.

  - ОАО "Государственная авиакомпания "224 летный отряд"" складена одна постанова про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 136 тис. грн.

  - Федеральное Государственное бюджетное учреждение "Специальный летный отряд "Россия"" складена одна постанова про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 136 тис. грн.

  - ОАО "Ак Барс Аэро" складено три постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 408 тис. грн.

  - ОАО "Авиакомпания "РусДжет"" складено три постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 408 тис. грн.

  - ЗАО "Ред Вингс" складено дві постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.

  - ООО "Авиакомпания "ВИМ-АВИА"" складено вісім постанов про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 1 млн 88 тис. грн.

  - ООО "Авиапредприятие "Газпромавиа"" складено дві постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.

  - ООО "Атран" складено дві постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.

  - ООО "Авиакомпания "Центр-Юг"" складено дві постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.

  - ОАО "Авиакомпания "Уральские авиалинии"" складено дві постанови про правопорушення в галузі цивільної авіації на загальну суму 272 тис. грн.

  Повідомляється, що ці постанови надіслані до Державної виконавчої служби України для їх примусового виконання в порядку, встановленому Законом України "Про виконавче провадження".

  Також у Державіаслужбі зазначили, що 28 липня державними інспекторами складено понад 600 протоколів про правопорушення у галузі цивільної авіації на ОАО "Аэрофлот – российские авиалинии" на загальну суму понад 81 млн 600 тис. грн.
  Попередній матеріал
  Через обстріли з РФ українські війська з-під кордону відвели на безпечні рубежі - РНБО
  Наступний матеріал
  КДБ Придністров‘я заперечує обстріл території України