5.ua

Депутат Бундестагу: непрямі обставини загибелі "Боїнга-777" свідчать про вину Росії

  Захід має змінити свою позицію щодо Росії на суворішу, якщо підтвердиться її причетність до авіакатастрофи з малайзійським пасажирським літаком. Таке заявив представник Комітету з міжнародних справ Бундестагу Карл-Георг Вельман виданню Handelsblatt.


  За словами німецького політика, слід встановити причину трагедії, однак непрямі обставини свідчать про те, що винна Росія.

  Депутат нагадав, що 16 липня на підконтрольній терористам території Донбасу був збитий український літак і запевнив, що це робота професіоналів. МЗС Бельгії уточнив кількість загиблих в авіакатастрофі своїх співвітчизників – натепер ідеться вже про п'ятьох загиблих. Раніше була інформація про двох, а потім чотирьох жертв. Чільник зовнішньополітичного відомства Дідьє Рейндерс висловив сподівання, що "розслідування зможе прояснити обставини цієї драми".

  До об'єктивного й прозорого міжнародного розслідування учорашньої трагедії закликає МЗС Польщі. Наразі даних про те, що серед жертв катастрофи є поляки – немає. Однак у відомстві обіцяють перевірити список пасажирів. За даними польських дипломатів, для остаточної перевірки залишилося ще 40 імен.

  Рятувальники, попри тиск терористів, продовжують шукати тіла пасажирів збитого "Боїнга". Однак російські бойовики, попри попередні свої обіцянки, не пускають авіаспеціалістів на місце падіння літака для проведення розслідування.
  Попередній матеріал
  Розвідка США: Boeing 777 збили проросійські бойовики
  Наступний матеріал
  СБУ затримала коректувальників вогню, які їхали в Україну з РФ
  Loading...