День Сонця відзначає Північна Корея

  День Сонця відзначає Північна Корея. Це головне державне свято - з нагоди річниці дня народження Кім Ір Сена, засновника і першого глави держави.

  Від самого світанку - мешканці КНДР прямують до палацу Кимсусан. Там розташовані усипальниці Великого вождя та його сина Кім Чен Іра. Відвідав палац - і чинний лідер держави Кім Чен Ин. До пам`ятників вождів люди несуть квіти. На честь свята у Пхеньяні та інших містах країни проводять численні тематичні виставки. Екскурсоводи розповідають усім охочим про невмирущі революційні подвиги вождя. Свято відбувається попри загострення ситуації на Корейському Півострові. Нагадаю, КНДР розірвала договір про перемир`я з південними сусідами і погрожує їм, а також США та Японії ракетними або й ядерними ударами.

  Кореєць: "Ситуація зараз дуже напружена і складна, але попри це люди довкола щасливі і усміхнені, бо ми відзначаємо день народження нашого Ведикого Вождя".

  Кореєць: "Південна Корея нібито запропонувала нашій країні діалог. Якщо так, то їм насамперед слід відмовитися від ворожої риторики щодо нашої держави і припинити постійні ядерні випробування".

  Попередній матеріал
  Фанатські розбірки у Великобританії
  Наступний матеріал
  МАРҐАРЕТ ТЕТЧЕР: ВЕЛИКА ІСТОРІЯ [відео]
  Теги:
  Loading...