День подяки відзначають у США

  День подяки святкують сьогодні у Сполучених Штатах. Свято започаткували після першого урожаю, який зібрали пілігрими з Плімутської колонії у 1621 році після голодної зими в Новому Світі.

  Колоністи, які вижили завдяки допомозі індіанців, влаштували для себе і для них триденне святкування з молебнями і бенкетом. Зараз День подяки є сімейним святом. Обов`язковими стравами сьогодні будуть фарширована індичка і солодкий пиріг з гарбузовою начинкою. Ще однією традицією є благочинні обіди для безпритульних. У роздачі безкоштовного частування охоче беруть участь політики і зірки шоу-бізнесу.

  Кірк Дуглас, актор: "День подяки - це свято, про яке варто пам`ятати кожного дня упродовж цілого року. Потрібно допомагати людям, які цього потребують".

  Герб Сміт, співробітник місії Лос-Анджелеса для безпритульних: "До нас для безпритульних завезли  дві з половиною тисячі фунтів індички, 800 фунтів картопляного пюре, сотні галонів підливки і журавлинового соусу. Сьогодні ніхто у місті не залишиться голодним".

  Попередній матеріал
  У Камбоджі жалоба за загиблими під час Фестивалю води
  Наступний матеріал
  Визначились перші 7 учасників "плей-офф" Ліги чемпіонів
  Теги: