День подарунків відзначають сьогодні у Великій Британії [відео]

  День подарунків відзначають сьогодні у Великій Британії та її колишніх колоніях. У цей день крамниці оголошують найбільші за рік розпродажі з шаленими знижками. Мільйони людей удосвіта шикуються у черги під дверима крамниць і розпочинають полювання на дешевий одяг, техніку чи прикраси.

  Велика Британія, Канада, Австралія та Нова Зеландія - поринули у купівельну лихоманку. У Британії цей день навіть офіційно вважається вихідним. Традиція сягає середніх віків протягом століть у день після різдва дарували подарунки та гроші слугам і найманим працівникам. У наш час подарунки роблять крамниці, коли оголошують найбільші за рік знижки, так само як у Сполучених Штатах - після Дня подяки. До торговельних центрів, які відкриваються подекуди навіть о п`ятій ранку - шикуються довжелезні черги.

  Покупець: "Я чекаю з сьомої ранку".

  Турист: "Я уперше в Лондоні в цей день і дуже хочу потрапити на розпродажі".

  Продавці увесь рік із нетерпінням чекають на цей день. Адже тільки у Великій Британії очікувані прибутки усього за добу - понад 3 мільярди фунтів стерлінгів. Універмаг "Селфріджис" уже заявив - лише за першу годину роботи сьогодні заробив півтора мільйони.

  Долучилися до шопоголізму й австралійці. У цій країні покупці підходять до розпродажів дуже раціонально. Спочатку на сайтах обирають те, що хочуть купити, а вже потім прямують до крамниці, щоби не відстоювати зайві черги. Цьогоріч працівники торговельних мереж зазначають з`явилася нова тенденція. Усе частіше серед полиць із модними футболками чи светрами - можна побачити групи молодих чоловіків. Тепер вони відправляються на шопінг, як і дівчата - компаніями. І, здається, отримують від цього задоволення.

  Англієць: "Я подивився на сайті все, що хочу, склав до віртуального кошика і пішов до крамниці. Але тут просто не можу втриматися, стільки всього класного!"

  Англійка: "Я в захваті! Усю ніч взагалі не спала, купила вже купу шикарного одягу!"

  Експерти з продажів у Великій Британії кажуть - цьогоріч попри кризу варто очікувати підвищення продажів щонайменше на декілька відсотків. Водночас зазначають - розраховують переважно на туристів. Офіційна статистика свідчить - пересічні лондонці протягом різдвяних свят витрачають удесятеро менше грОшей, ніж гості з Росії, Китаю, Нігерії та країн Близького Сходу.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Президент Єгипту підписав нову конституцію
  Наступний матеріал
  Заборонити святкування Нового року вирішила мусульманська громада Киргизстану
  Теги:
  Loading...