День Пам`яті відзначили у США

  День Пам`яті відзначили у США. Американці вшанували солдатів-співвітчизників, що загигнули у збройних конфліктах. Заходи на честь військових відбулися в усіх штатах.
  Вінок до могили Невідомого солдата на Арлігнтонському цвинтарі поклав Барак Обама. Потому - відвідав меморіал воїнів В`єтнамської війни. В урочистій промові лідер США  закликав шанувати пам`ять патріотів, і підтримувати родини ветеранів. Він наголосив, що вперше за останні дев`ять років американці не воюють в Іраку. І пообіцяв докласти зусиль, щоби не посилати солдатів на нові війни. Аналітики вважають виступ Обами спробою здобути підтримку військових та їхніх родин на майбутніх президентських виборах. За останніми соцопитуваннями, натепер майже 60 відсотків  ветеранів США - підтримують суперника Обами, Мітта Ромні.

  Барак Обама, президент США: "Як головнокомандувач, можу сказати, що дуже тяжко ухвалювати  рішення посилати наших вояків у зони бойових дій і наражати їх на небезпеку. Можу обіцяти вам, що ніколи цього не робитиму, окрім випадків, коли це буде абсолютно необхідно. Але якщо така потреба усе ж виникне - ми будемо ставити перед нашими військами чіткі завдання і надавати їм усебічну підтримку". 
  Попередній матеріал
  Інцидент в аеропорту Торонто
  Наступний матеріал
  1,5 млрд. доларів на іноземних туристах планує заробити Україна під час Євро-2012
  Теги: