День народження мультиплікаційного героя святкує японське місто Кавасакі

  День народження мультиплікаційного героя святкує японське місто Кавасакі. Коту-роботу Дораемону виповнюється 100 років навпаки.

  За сценарієм популярного аніме-серіалу, він народився у 22 столітті та прибув на Землю із майбутнього у теперішній час. Герой Дораемона став символом Кавасакі. Торік у місті з`явився музей, присвячений коту. А цьогоріч мер надав котові звання почесного мешканця. Церемонію відвідали сотні фанатів мультиплікаційного героя з усієї Японії. Перший мультфільм із Дораемоном вийшов 43 роки тому. Відтоді з`явилося іще понад дві з половиною тисяч серій. У серіалі робокіт допомагає хлопчику Нобіта здійснювати бажання - від виконання шкільних завдань до подорожей у часі.

  Такао Абе, мер Кавасакі: "Дораемон завжди виконував роль посла туризму та культури Японії. Тепер у ролі мешканця Кавасакі він представлятиме наше місто у світі".

  Шизука, відвідувачка церемонії: "Дораемон - чудовий герой, який здійснює мрії. Він належить не лише Нобіті, але й всім глядачам. Його всі люблять і поважають".

  Вішну, студент із Індонезії: "Дораемон - дуже відомий у моїй країні. Коли я був малим, щонеділі дивився цей мультфільм. У ньому - цікавий сюжет виховний, повчальний. Його можуть дивитися не лише діти, але й батьки".

  Попередній матеріал
  Вибух на шахті в Китаї: 15 гірників загинули
  Наступний матеріал
  У Єгипті вперше за півстоліття телеведуча вийшла в ефір у хіджабі
  Теги: