Демократи США зібралися у Шарлотті

  Демократи США зібралися у Шарлотті, найбільшому місті Північної Кароліни. Там відкрився національний з`їзд демократичної партії країни.
  Його делегати ухвалять політичну програму та висунуть кандидатів у президенти та віце-прем`єри. За переобрання ще на чотири роки - від цієї політичної сили боротимуться чинний глава держави Барак Обама та віце-президент Джо Байден. Аналітики зазначають: перед прихильниками демократів постало непросте завдання. Їхні політичні опоненти - республіканці - провели свій з`їзд першими, і змогли домогтися того, що рейтинг їхнього кандидата у президенти, Мітта Ромні - практично зрівнявся з рейтингом Обами. З`їзд має допомогти демократам залучити нових прихильників і мобілізувати однопартійців.

  Мешканка: "Найголовніше зараз - це проблема робочих місць. Чимало людей безробітні, їм нічим прогодувати дітей, нічого ставити на стіл. Тож новий глава держави мусить насамперед подолати цю проблему. Обама на посаді президента зробив для цього вже чимало, а за підтримки Конгресу здатен досягти ще більшого".
  Попередній матеріал
  Плавчиння Свідерська здобула ще одну срібну медаль для України
  Наступний матеріал
  Лісові пожежі у штаті Каліфорнія
  Теги: