Демократи США висувають Обаму у президенти

  Американські демократи зібралися на партійний з`їзд у Денвері - щоби офіційно проголосити Барака Обаму кандидатом у президенти США.
  На рахунку політика - голоси більшості делегатів, а тому сьогоднішнє голосування - радше формальність. Насправді ж для Обами чотириденний з`їзд - це можливість поспілкуватися із виборцями та колегами, чіткіше визначити свою політичну програму.

  У перший вечір з`їзду, за Барака Обаму агітували жінки - його політичні соратниці та родички.

  Ненсі Пелосі, House of Representatives Speaker: "Америка - на перетині шляхів, попереду у нас - історичний вибір. З одного боку - нові можливості, безпека та повага у світі. Цю дорогу пропонує демократична партія. Та ми маємо і інший шлях - він веде до нездійснених обіцянок та невдалої політики, що зруйнувала американську мрію та зашкодила безпеці нашої нації".

  Керолайн Кенеді, сестра Джона Кенеді: "Я хочу віддати шану двом чоловікам, що змінили моє життя та життя цієї країни - Бараку Обамі та моєму братові Джону Кенеді. Вони поділяють однакові ідеали!".

  Майя Соеторо, сестра Барака Обами: "Якщо Барак буде президентом - він завжди буде із вами, так само як і я завжди могла розраховувати на свого брата. Я знаю, він допоможе вам здійснити ваші мрії".

  Мішель Обама, дружина Барка Обами: "Барак вразив мене ще за першої зустрічі - попри таке дивне ім`я та дитинство, проведене на Гаваях, - він був так схожий на мене. Його родина, як і моя, заощаджувала - щоби дати синові найкраще".
  Попередній матеріал
  Буш закликав Медведєва не визнавати Абхазію та П.Осетію
  Наступний матеріал
  Триває упізнання жертв авіакатастрофи в Мадриді
  Теги:
  Loading...