Дем`янюка депортували зі США до Німеччини

  Вихідця з України Івана Дем`янюка депортували зі США до Німеччини. У Мюнхені його судитимуть за звинуваченням у нацистських злочинах.
  Раніше адміністративний суд Берліна відхилив апеляцію Дем`янюка, а міністерство юстиції США визнало, що стан його дозволяє депортацію. Німецька влада вже підготувала для Дем`янюка місце в лікарні однієї з в`язниць. Нагадаємо, німецька влада звинувачує уродженця України у причетності до 29 тисяч убивств. Сам підозрюваний це заперечує. І запевняє, що був не охоронцем, а в`язнем-водієм у польському концтаборі Собібор. Іванові Дем`янюку - 89 років.

  Гюнтер Маулл, Адвокат Івана Дем`янюка: "Його доправлять до Штадельхейма, а там вже йому зачитають ордер про арешт. Зазвичай це робить перекладач. Це може зайняти деякий час. Наскільки мені відомо, ордер займає 21 сторінку. Я буду присутній там і рекомендуватиму Дем`янюку не говорити нічого".

  Авнер Шалев, директор меморіалу "Яд ва-Шем": "Шкода, що все це зайняло так багато часу. Але врешті-решт справедливість переможе. Це означає те, що світ пам"ятає про злочини, і не важливо як давно їх скоїли".
  Попередній матеріал
  Перший випадок нового грипу зафіксували у Таїланді
  Наступний матеріал
  Загиблих у землетрусі згадують сьогодні в Китаї
  Теги:
  Loading...