5.ua

Делегація ООН протягом 10 днів буде знайомитись зі станом прав людини у Азербайджані

  На запрошення уряду Азербайджану група незалежних експертів ООН 18 серпня прибуде в цю прикаспійську країну для ознайомлення з тим, як господарська діяльність впливає на ситуацію з правами людини. Про це повідомляє "Радіо ООН" 14 серпня.


  За словами Пулвана Селванатана, одного з членів Робочої групи ООН з питання про підприємства і правах людини, багатий нафтою Азербайджан стикається зі специфічними проблемами в галузі прав людини. Вони пов'язані з підвищеною роллю приватних компаній в економіці.
  "Однак на тлі швидкого економічного зростання в Азербайджані виникають не тільки проблеми, але і можливості щодо попередження порушень прав людини, пов'язаних з бізнесом, і захисту від них", - впевнений Селванатан.
  Також повідомляється, що експерти ознайомляться з місцевими ініціативами, можливостями і проблемами в реалізації Керівних принципів ООН в галузі підприємницької діяльності з урахуванням прав людини.
  Під час свого десятиденного візиту експерти зустрінуться з представниками державної влади та ряду компаній, організацій громадянського суспільства, профспілок та інших зацікавлених сторін.
  Підсумки візиту і рекомендації експертів будуть включені в офіційну доповідь, який буде представлений Раді з прав людини в червні 2015 року.
  Попередній матеріал
  В Харкові у 29-й раз відбудеться традиційний марафон "Визволення"
  Наступний матеріал
  Російські винищувачі регулярно порушують повітряний простір України - РНБО
  Loading...