Декілька країн азії потерпають від потужного циклону

  Потужний тропічний циклон "Нок-тен" вирує над тихоокеанським узбережжям Азії. Японія, Китай та Північна Корея - потерпають від злив, буревіїв і повеней. Зараз циклон насувається на В`єтнам.

  Рекордні зливи приніс шторм "Нок-тен" у Японію. Внаслідок повеней - загинула 1 людина, п`ятеро - вважаються зниклими безвісти. З Півночі країни - евакуюють майже півмільйона людей. Проте не всі погодилися залишити свої домівки. 

  Найбільше від дощів постраждали мешканці префектур Ніігата та Фукусіма. Там зливи призвели до численних зсувів ґрунту. Річки - вийшли з берегів і затопили вулиці. Зруйновані дороги.

  Потерпає від негоди і Китай. Через сильний вітер і зливи з морського узбережжя провінції Хайнань - евакуювали майже 200 тисяч людей. Пошкоджені сотні будинків, рятувальники - повідомляють про зсуви ґрунту й знищені дороги. 

  Шторм не оминув і Північну Корею. Через потужні зливи річки вийшли з берегів. У країні пошкоджені будинки, дороги й мости. Державне телебачення країни - повідомляє про знищення значної частини врожаю. 

  Циклон "Нок-тен", що в перекладі з лаоської означає "птах" - уже восьмий тропічний шторм у цьому сезоні. Раніше він пройшов над Філіппінами, де спричинив повені й зсуви ґрунту. Загинули - 32 людини, майже стільки же - зникли безвісти. Зараз "Нок-тен" - рухається у бік В `єтнаму. Там евакуювали вже понад 300 тисяч людей.

  Попередній матеріал
  Через банкрутство авіакомпанії з Криму не можуть вилетіти 150 людей
  Наступний матеріал
  Лівійського генерала Абделя Юніса убили самі повстанці
  Теги: