Дедалі більше доказів свідчать, що корона-вірус Ен-Сі-О-Ві може передаватися від людини до людини

  Новий смертельний вірус. Дедалі більше доказів свідчать, що новий корона-вірус Ен-Сі-О-Ві може передаватися від людини до людини. Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров`я.

  З минулого літа - від захворювання померли 33 людини. 15 з них - мешканці Саудівської Аравії. Хвороба спричиняє запалення легенів, а іноді ускладнює роботу нирок. Саме на Близькому Сході виявили новий штам коронавірусу Ен-Сі-О-Ві. Відтоді заражених ним виявили у Британії, Франції та Німеччині. Напередодні у Франції підтвердили про другий випадок захворювання у країні. Там заразився чоловік, який лежав у одній лікарняній палаті з хворим на коронавірус.

  Хуссен аль-Шейх, пацієнт: "Після смерті мого батька першим захворів я, а тоді мої брат і сестра. Нас всіх лікували у шпиталі, зараз там залишається брат, Сподіваюся, він одужає".

   Кейдзі Фукуда, помічник генерального директора ВОЗ: "Найбільше нас непокоїть той факт, що поява осередків захворювання у багатьох країнах свідчить на користь гіпотези, що новий коронавірус може передаватися від людини до людини".

  Попередній матеріал
  Нова стрілянина у США
  Наступний матеріал
  Патогенні бактерії виявлено в українській курятині
  Теги: