Дайджест міжнародних новин за 26 листопада

  Час нагадати про те чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

  Нові і нові державні установи захоплюють протестувальники в Таїланді. Ще з учора - в руках опозиціонерів міністерство фінансів та закордонних справ. Сьогодні - прорвалися до міністерств - туризму, транспорту, внутрішніх справ та сільського господарства. Робота уряду блокована, але прем’єр-міністр - відмовляється іти у відставку.

  Конфлікт між владою й опозицією у Бангладеші - забрав щонайменше 7 життів. Там причиною конфлікту також став прем’єр-міністр. За місцевою традицією перед виборами до парламенту - він мав передати владу тимчасовому уряду. Але відмовився. Спалахнули протести і сутички.

  У Португалії - приводом для акцій непокори - став новий бюджет, який зараз розглядають у Парламенті. Від кошторису чекають чергових скорочень. Незадоволені португальці прийшли під будівлю Парламенту - вимагати щедрішого бюджету.

  Невпинно вивергається вулкан Синабунг на півночі острова Суматра. Попіл здіймається на висоту понад 2 кілометри, попіл розносить його по навколишніх селах. Від учора в околицях гори діє надзвичайний стан. Жодна людина від виверження не постраждала. Але - 16-ом тисячам - довелося евакуюватися.

  Балканські країни - засипає не попелом, а снігом. На півночі Боснії - в горах - вже намело більше 5-ти сантиметрів. Щоби проїхати через місиво - машинам доводиться чіпляти ланцюги на колеса. Зимова погода на Балкани прийшла несподівано. І, за прогнозами, протримаєтья до кінця тижня.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Кримінальне провадження та досудове розслідування за заявою співробітників СБУ розпочала столична прокуратура [відео]
  Наступний матеріал
  #Євромайдани об'єдналися [відео]
  Теги:
  Loading...