Дайджест міжнародних новин за 25 листопада

  Час пригадати чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу.

   

  ВИМАГАЮТЬ ВІДСТАВКИ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА

  У Таїланді - протестувальники захопили Міністерства Фінансів та Закордонних справ. Вимагають - відставки прем’єр-міністра Їнглук Чинават. Усього у протестах беруть участь - понад сотня тисяч людей. Це - наймасовіші виступи у Таїланді за останні 5 років.

  ТІКАЮТЬ ВІД ВИВЕРЖЕННЯ ВУЛКАНА

  15 тисяч людей евакуювали в Індонезії - з-під вулкана Синабунг. Гора вивергається майже невпинно. Лишень цього ранку - 6 разів викидала попіл та лаву. Запорошені - села та поля у радіусі 70ти кілометрів від гори. Востаннє Синабунг вивергався 2010-го, а доти мовчав - чотири століття

  ПОТЕРПАЮТЬ ВІД СНІГОПАДУ

  Близько 100 мільйонів людей постраждають від негоди, що нині вирує у Сполучених Штатах, підрахували експерти. По всій країні - навіть у південних районах - вирують шторми. Падає сніг і холодний дощ. Вітер обриває дроти. Знеструмлені десятки тисяч помешкань.

  НАСОЛОДЖУЮТЬСЯ ЕЛЕКТРИЧНИМ СВІТЛОМ

  Світовий рекорд - за допомогою електричного струму - вдалося побити австралійській родині Річардсів. Розвісили на своєму подвір’ї - понад 500 тисяч різдвяних вогнів. Довелося протягнути 48 кілометрів дротів. Гірлянди - закупили самостійно, а от рахунок за світло - сплатить місцева електрокомпанія.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Хвилиною мовчання у Латвії вшанували людей, загиблих у торговельному центрі «Максимус»
  Наступний матеріал
  У Лос-Анджелесі роздавали нагороди зіркам американського шоу-бізнесу
  Теги:
  Loading...