Дайджест міжнародних новин за 14 листопада

  Час нагадати чим запам’ятається цей день у відеострічках провідних інформаційних агенцій світу. 

   

  НАСЛІДКИ ТАЙФУНУ

  Президент Філіппін - понизив - прогнозовану кількість жертв від руйнівного тайфуну на Фліппінах. За словами глави держави кількість жертв найймовірніше становитиме дві з половиною тисячі людей. За даними ООН постраждали від стихії одинадцять мільйонів осіб. Понад півмільйона залишилися без даху над головою.

   АВАРІЯ У ТУНЕЛІ

  Сотні машин - майже півдоби були заблоковані на одній із автомагістралей Сіднея. Усе - через вантажівку, що знищила тунель. Кузов автівки почав підійматися просто перед в’їздом до тунелю. Це сталося через неуважність водія, який зачепив важіль підйому. Аварія сталася в годину пік. Відшкодовувати витрати на реконструкцію тунелю буде компанія, якій належить вантажівка.

   РЕЛІГІЙНЕ СВЯТО

  Мусульмани-шиїти святкують Ашуру - віряни по усьому світу беруть участь у поминальній церемонії онука пророка Магомета. Цей день присвячений молитві, жалобі і самокатуванню. Імама Хусейна, на честь якого відбувається свято, убили в бою. Щоб відчути його біль, шиїти завдають собі ран ланцюгами або мечем. Але не всі віряни схвалюють таке насилля над власним тілом. Тому це явище - не є масовим серед шиїтів.

  ПРИНЦ-ІМЕНИННИК

  Принц Чарльз святкує ювілей. Британському спадкоємцю виповнилося -65-ть. Чарльз досяг пенсійного віку так і не зійшовши на королівський престол. В історії Британії ще ніхто так довго не чекав коронації як син Єлизавети Другої, яка стала монархом ще у 25-ть років. У свій день народження Чарльз заявив, що віддасть пенсію на благочинність і не планує особливих урочистостей. Лише влаштує прийом у британському посольстві на Шрі-Ланці, де перебуває із дружиною.

  РЕКОРДНИЙ АУКЦІОН

  За рекордну суму - продали на аукціоні в Женеві - рідкісний діамант, відомий під назвою Рожева зірка. Покупець заплатив за коштовність - понад 83 мільйони доларів. Камінець видобули у Африці майже 15 років тому. На його огранку ювелірам знадобилося два роки. Новий власник унікального каменя відомий нью-йоркський ювелір Ісаак Вольф. Він вже заявив, що перейменує діамант у Рожеву Мрію.

  «5 канал».

   

   

  Попередній матеріал
  Працівникам «Дніпрогазу» винесли вирок у справі вибуху в будинку по Мандриківській у Дніпропетровську
  Наступний матеріал
  Правоохоронці вилучили рекордну партію героїну. Київ
  Теги:
  Loading...