Число жертв шторму у США зросло до 22-х осіб

  До 22-х зросла кількість жертв потужного шторму у США. Негода пронеслася над сходом країни ще у ніч проти 30 червня, але з її наслідками дотепер борються у штатах Вірджинія, Індіана, Кентуккі, Меріленд, Індіана, Огайо та Пенсильванія, а також у столиці держави - Вашингтоні.
  Сильний вітер поламав дерева та обірвав лінії електропередач. Без світла досі залишаються близько трьох мільйонів людей. Дороги - заблоковані поваленими деревами. Комунальники працюють у цілодобовому режимі. Втім, повністю відновити енергопостачання і нормалізвувати рух транспорту обіцяють не раніше, ніж за тиждень. Ситуацію у постраждалих регіонах ускладнює аномальна спека: стовпчики термометрів подекуди піднялися до плюс сорока.

  Постраждалий: "Моя сусідка - їй вже 92 - досі не може вибратися зі свого будинку. Вхід заблокувало дерево. Інше - розтрощило її машину. Тож, якщо раптом у її домі виникне пожежа, жінці залишається сподіватися лише на рятувальників. На додачу, погода надзвичайно спекотна, а кондиціонери не працюють, бо немає електрики. Тож для моєї сусідки, як і для багатьох інших, склалася досить загрозлива ситуація".
  Попередній матеріал
  Повінь у Бангладеш - загинуло 123 особи
  Наступний матеріал
  Потужні повені на заході Японії - евакуйовано більше 20 тисяч
  Теги: