Число жертв повеней у Бразилії сягнуло 700 осіб

  Зростає кількість жертв стихії у Бразилії. Через повені та зсуви ґрунту загинули вже сімсот людей. Ще зо дві сотні мешканців гірських районів вважаються зниклими безвісти. У зоні лиха тривають роботи із розчищення завалів.

  Висока вода відступила, але полишила за собою інше лихо. Зсуви ґрунту дошкуляють цілим поселенням. Розбирати завали рятувальникам допомагають військові. До деяких постраждалих регіонів можна дістатися лише на гелікоптерах. Уся країна раділа з того, як армійському ґвинтокрилу вдалося знайти двадцятьох людей, які були відрізані від світу кілька днів.

  Емерсон Луз, лікар у складі рятувальної бригади: "Ми знайшли також вагітну жінку. Доправимо її до лікарні. Вона вже на восьмому місяці, тож у разі пологів, їй тут ніхто б не допоміг".

  Друге народження святкує сорокадворічний Марсело Фансека. Його будинок накрило під час зсуву. Під чотири-метровим шаром багнюки він провів шістнадцять годин. Марсело вже не сподівався на порятунок. Але, на щастя, рятувальники саме прочісували тамтешні райони у пошуках постраждалих і почули його стогін

  Марсело Фансека, постраждалий: "Пам`ятаю, як намагався вилізти. Але потім щось важке впало на мій будинок, мабуть, шматок від даху чи дерево, і я опинився у темряві. Не міг поворухнутися, тож просто лежав і молився".

  Розане Коста, головний лікар: "Зараз нічого не загрожує життю Марсело. Він отримує усю необхідну допомогу. Але, до повного одужання ще далеко. Він тяжко травмований".

  Бразилія потрапила у полон стихії на початку року. Тривалі зливи спричинили повінь. Вода відступила, і тепер країні дошкуляють зсуви. Жертв рахують сотнями, а постраждалих - тисячами. Бразилію може спіткати гуманітарна катастрофа. По всій території збирають пожертви для тих, хто залишився без даху над головою. Насамперед людям доправляють найнеобхідніше - воду, харчі та ліки. 

  Ганна Ільїних, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  В посольстві Хорватії у Берліні виявили гранату
  Наступний матеріал
  В Китаї з крижаного полону врятували 30 тюленів
  Теги: