Чилійський політик влаштував дебош на знімальному майданчику "Кванту втіхи"

  Під час зйомок нового фільму Бондіани - "Квант втіхи" у чилійські пустелі Атакама - відбувся несподіваний інцидент.
  Місцевий політик влаштував дебош на знімальному майданчику - в`їхав туди на своєму автомобілі та пошкодив декорації. Він пояснив, що вчинив так на знак протесту. Йому не сподобалася велика кількість кіношників,  які нібито заважають місцевим мешканцям. Крім того, він обурений, що сценаристи видають цю місцевість за болівійську, тоді як у Чілі з цією країною досить напружені дипломатичні відносини. Не маючи змоги заборонити зйомки законним шляхом, він влаштував таку акцію протесту. Як наслідок, хулігана довелося заарештувати. Попри це, чилійська пустеля, на думку авторів фільму, є найкращим місцем для того, щоб проілюструвати самотність та відчай Бонда після зради та загибелі його коханої у минулій частині Бондіани - "Казино Рояль".

  Марк Фостер, режисер: "Місцевість тут у Чилі дуже гарна і особлива, і я думаю, цей ландшафт чудово підходить і нам, і Бонду, його образу. Пустеля певною мірою відвторює його характер і особистість - бо пустеля завжди означає певну самотність, відлюдність, а саме цей стан характеризує Бонда в той період, про який ідеться у фільмі".

  Деніел Крейг, актор: "Гадаю, це дає новий поштовх фільму. Відчуття, яке в нас виникає на цьому майданчику, неможливо відвторити в павільйоні, його більше ніде не існує. Враження від цього місця передається камері, візуально неможливо повторити це освітлення, воно дуже справжнє, і це помітно на екрані".
  Попередній матеріал
  У США вирують потужні торнадо
  Наступний матеріал
  Сомалійські пірати захопили судно, на борту є громадянка України
  Теги:
  Loading...