Чилійські студенти знову протестують

  Новий масштабний протест влаштували чилійські студенти у місті Вальпараїсо. Тисячі юнаків і дівчат вийшли на вулиці, щоби вимагати від влади доступної та якісної вищої освіти.
  Демонстрація переросла у сутички з поліцією. Правоохоронці розігнали мітингарів сльозогінним газом та водометами. Десятки найактивніших - заарештували. Нагадаємо, студентські протести з вимогою освітньої реформи - не вщухають у Чилі вже третій рік поспіль. Молодь вимагає надати рівні освітні можливості студентам із багатих та незаможних родин. Напередодні президент країни, Себастьян Піньєра, оголосив, що таки реформує освітню галузь, зокрема - запровадить у країні безкоштовне дошкільне та шкільне навчання. Проте, ідею безкоштовних університетів - не підтримав, через нестачу на це коштів у бюджеті.

  Себастьян Піньєра, президент Чилі: "Я пропоную Конгресові реформувати освітню галузь. Якісна дошкільна освіта - буде обов`язковою для всіх дітей у Чилі. Отримати її можна буде без оплати. Безкоштовним буде і навчання у середніх школах". 
  Попередній матеріал
  Сенат США пропонує постачати зброю сирійським повстанцям
  Наступний матеріал
  У Таїланді поліція затримала партію наркотиків на $50 млн.
  Теги: