neweurope.eu

Чорногорія стає членом НАТО

Генсек організації Єнс Столтенберг наголосив, що вступ Чорногорії в НАТО підтверджує, що двері до Альянсу відкриті для будь-якої країни

Чорногорія приєднується до НАТО. Під час дводенного саміту Альянсу в Брюсселі прем’єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович поставить свій підпис під угодою. Таким чином Чорногорія стане третьою країною Західних Балкан після Албанії і Хорватії та 29 членом Північноатлантичного альянсу.

Після підписання Чорногорія братиме участь у засіданнях НАТО як спостерігач, поки всі країни Альянсу не ратифікують угоду. Генсек організації Єнс Столтенберг наголосив, що вступ Чорногорії в НАТО підтверджує, що двері до Альянсу відкриті для будь-якої країни.

"Ми розпочнемо роботу з історичного кроку. Ми підпишемо протокол щодо вступу Чорногорії до Північноатлантичного альянсу. Віднині країна сидітиме за столом НАТО, братиме участь у всіх засіданнях, поки що як спостерігач. Ця подія засвідчує незмінність курсу Альянсу і підтверджує, що двері НАТО залишаються відчиненими", – заявив генсек організації.

Нагадаємо, НАТо офіційно запросив Чорногорію приєднатися до Альянсу наприкінці січня, а переговори почалися у середині лютого.

Попередній матеріал
Внаслідок авіакатастрофи в Афганістані загинуло двоє українців
Наступний матеріал
СБУ оприлюднила відео затримання і допиту ворожого коригувальника
Теги:
Loading...
НАТО офіційно запросило Чорногорію до вступу в Альянс

НАТО офіційно запросило Чорногорію до вступу в Альянс

Чорногорію запросили в НАТО

Чорногорію запросили в НАТО

Парламент ратифікував угоди про повітряне сполучення з США, Чорногорією та ОАЕ

Парламент ратифікував угоди про повітряне сполучення з США, Чорногорією та ОАЕ