Фото balkaninside.com

Чорногорія приєдналася до санкцій ЄС проти Росії

  Чорногорія приєдналася до санкцій Євросоюзу проти Росії, введених у зв`язку з українською кризою, щоб якнайшвидше вступити до ЄС і НАТО.


  Про це заявив президент країни Філіп Вуяновіч, повідомляє УНІАН з посиланням на російські інформагентства.

  21 травня він прийняв у Цетіньї президента Австрії Хайнца Фішера, після чого відповів на запитання журналістів, одне з яких стосувалося проблеми введення Чорногорією обмежувальних заходів стосовно Росії. ЄС у зв`язку з анексією Криму і Севастополя Росією навесні заборонив в`їзд ряду громадян РФ і України і заморозив їх рахунки.

  За словами Вуяновіча, Чорногорія погодилася з рішенням Ради ЄС стосовно Росії, тому що вважає, що їй, як країні-кандидату, необхідно розділяти позиції у зовнішній політиці Євросоюзу і НАТО.

  ”Якби ми цього не зробили, якби ми були байдужі до цих рішень, то поза сумнівом, що наш шлях до ЄС сповільнився б, і була б виключена можливість запрошення до НАТО в Уельсі”, - сказав чорногорський президент.

  У Південному Уельсі на початку вересня пройде наступний саміт НАТО, на якому, як очікує чорногорська влада, країну буде запрошено до вступу в альянс.
  Попередній матеріал
  На Луганщині відбито кілька спроб терористів прорвати державний кордон
  Наступний матеріал
  У Києві скоєно напад на кандидата у депутати міськради