Число жертв теракту у Пакистані сягнуло 140 осіб – здебільшого дітей

  Криваву розправу влаштували бойовики Талібану у пакистанському місті Пешавар. Вони захопили школу із дітьми військовиків, де убили щонайменше 140 осіб, ще кілька сотень поранили. Теракт уже назвали найжорстокішим в історії країни.

  Теракти у Пешаварі – не дивина, тож коли біля Армійської школи злетів у повітря автомобіль – охорона звично кинулася до місця вибуху. В цей час на територію і потрапили бойовики. Озброєні чоловіки обходили клас за класом, стріляли в дітей та вчителів.

  Терористи не змогли захопити всю школу, тож більшості з тисячі учнів вдалося втекти. Однак, сотні дітей і дорослих залишилися і стали жертвами нападників.

  Армія звільнила школу через кілька годин протистояння, знищивши шістьох нападників. Скільки дітей і вчителів загинуло – досі точно невідомо. Лік іде на десятки. Більшість загиблих – підлітки віком 12-16 років.

  Пакистан нажаханий терактом. Загиблих у ньому навіть більше, ніж під час публічного убивства Беназір Бхутто 2007-го. Чимало загиблих школярів – родичі військових. Та чи змусить усе це країну дати рішучу відсіч Талібану – поки що не ясно.

  Попередній матеріал
  Бійці "Донбасу" вилучили у жителя Красноармійська вісім гранат
  Наступний матеріал
  Яценюк заявив про перемогу над корупцією в Україні на макрорівні
  Теги: