Чільнику МВФ пробачили роман з підлеглою

  Чільника Міжнародного валютного фонду не звільнятимуть. Домініку Стросс-Кану закидали домагання та перевищення повноважень - через сексуальний зв`язок із підлеглою. Втім обвинувачений і не заперечував цей роман. Тоді правління МВФ назвало це "серйозним прорахунком" і вирішило залишити його на посаді.
  Незалежне розслідування засвідчило: чільник МВФ не зловживав своїми службовими повноваженнями. А його стосунки з угоркою Піроскою Надь, яка до серпня працювала старшим економістом в африканському підрозділі МВФ, - сталися "за обопільною згодою". Домінік Стросс-Кан вибачився за свій службовий роман перед співробітниками та родиною і заявив, що готовий понести покарання  за свій вчинок. Його дружина - французька тележурналістка Анн Сінклер - пробачила чоловіку. А колишня коханка керівника МВФ після звільнення отримала роботу в одному з лондонських банків.

  Скандал у МВФ порівнюють з історією колишнього директора Світового Банку Пола Вульфовіца. Підлеглі закидали йому фаворитизм до однієї з підлеглих. Потім слідство з`ясувало, що зависоку зарплату він призначив - своїй коханці. То ж Вульфовіцу довелося піти з посади.
  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати пограбували французьке судно
  Наступний матеріал
  "Неустрашимый" пильнуватиме спокій поблизу берегів Сомалі
  Теги:
  Loading...