"Червоні сорочки" укріплюють свій табір у центрі Бангкока

  "Червоні сорочки" укріплюють свій табір у центрі Бангкока. Вони скасували ходу, про яку оголошували раніше, та готуються обороняти позиції від солдатів і правоохоронців.

  Опозиціонери вирізають стріли й списи з бамбука. За допомогою саморобної зброї вони планують протидіяти силовикам, які намагаються взяти мегаполіс під свій контроль. Минулого тижня під час сутичок "червоних сорочок" із військовими у стлиці Таїланду загинули 25 людей, більше сотні були поранені. Прибічники опозиції проводять акції протесту у Бангкоку вже 40 днів поспіль. Вони вимагають розпустити парламент і провести нові вибори. Лідери протестувальників хочуть переговорів із владою. Про готовність до діалогу говорив раніше і чинний прем`єр Таїланду. Утім заяви з обох таборів ніяк не можуть потрапити у резонанс.

  Наттавут Сайкуа, лідер протестувальників: "Ми завжди були відкритими до діалогу. Будемо раді вислухати пропозиції щодо виходу з цієї кризи. Проте ми можемо і не погодитися з ними, якщо вони не відповідатимуть нашим переконанням".

  Попередній матеріал
  ГПУ перевіряє законність збільшення статутного капіталу "Нафтогазу"
  Наступний матеріал
  Суд: Кримінальні справи проти Бакая закрили законно
  Теги: