Черговий секс-скандал в Америці

  Черговий секс-скандал в американській політиці. Цього разу під прицілом - губернатор штату Нью-Йорк - Еліот Спітцер, відомий борець із корупцією та злочинністю.
  Член Демократичної партії і батько трьох дітей, він начебто мав зв`язки з елітними повіями. З однією із таких дівчат губернатор нібито домовлявся про зустріч у Вашингтонському готелі. У середині лютого Спітцер кілька разів дзвонив організаторам мережі повій.

  За даними "Нью-Йорк Таймс", записи цих дзвінків потрапили до поліції. Минулого тижня "розпусну мережу" викрили, організаторів заарештували, а стенограми розмов губернатора потрапили до рук журналістів. Еліот Спітцер своєї вини наразі не визнав, проте публічно вибачився за скандал.

  Еліот Спітцер, губернатор штату Нью-Йорк: "Я прошу вибачення у своєї родини. Я прошу вибачення у народу, у всіх, хто у мені розчарувався. Та, гадаю, у великій політиці не варто думати про особисте. Варто звертати увагу на ідеї та справи - усе, що йде на користь Нью-Йорку. Нажаль, я не виправдав ваших і своїх власних сподівань. Дякую. Жодних запитань".
  Попередній матеріал
  Один з найдорожчих діамантів світу продадуть на Sotbies
  Наступний матеріал
  З мису Канаверал стартував шатл "Індевор"
  Теги:
  Loading...