5.ua

Через російську агресію в Україні скасували міжнародні військові навчання

  Сполучені Штаті Америки відклали на невизначений строк проведення спільних військових навчань разом з Україною. Про це заявили в прес-службі Європейського командування Збройних сил США.


  Навчання Rapid Trident-2014 мали відбутися поблизу Львова в липні цього року. Зокрема, з боку американської армії мали залучити більше 2 сотень військовослужбовців США. Також в навчаннях планували взяти участь представники Канади, Польщі, Великої Британії, Німеччини, Грузії, Молдови та інших країн.

  Основна мета навчань – відпрацювання взаємодії під час виконання миротворчих операцій. Як заявив Грег Хікс, капітан військово-морських сил США, причина переносу спільних тренувань – конфлікт між Росією та Україною.

  Як нагадує інформагенція "РБК-Україна", на тлі загострення ситуації в Україні НАТО провела вже низку військових навчань у Східній Європі. У травні 2014 р. пройшли військові навчання Platinum Eagle і Platinum Lynx в Румунії, у квітні 2014 р. невеликі військові контингенти були розміщені в Польщі, Латвії, Литві та Естонії. У червні війська НАТО планують провести навчання Agile Spirit в Грузії.


  Попередній матеріал
  ООН визнала "Боко Харам" терористичною організацією
  Наступний матеріал
  Росія і Китай ветували рішення ООН про покарання військових злочинців у Сирії