Через ісландській вулкан у Північній Європі скасовані тисячі рейсів

  Серіал "ісландський вулкан, який заважає літати" - отримав продовження. У Північній Європі, через хмару попелу, яка завітала до старого континенту з Ісландії, знову скасовані тисячі рейсів. Дані повідомила організація Євроконтроль, що моніторить рух повітряного транспорту над європейським регіоном.
  Найбільше потерпають летовища Великої Британії, Ірландії та Нідерландів. Більшість із них були закриті цілу ніч. Вранці відкрили лондонський Гітроу. Аеропорт Гетвік має поновити польоти о 15-й за київським часом. До цього часу не працюватимуть і нідерландські аеропорти в Амстердамі та Роттердамі. Ірландський Дублін відкриє летовище на годину раніше. Авіакомпанії попереджають пасажирів, що зміни у розкладі рейсів можуть виникати щонайменше до вечора понеділка. Тисячі пасажирів залишаються у терміналах чекати, доки польоти поновлять. Частина - добирається до місць призначення іншим транспортом. Компанія "Євростар" повідомила, що забезпечить три з половиною тисячі додаткових  місць у своїх потягах.

  Гельґа, пасажирка з Норвегії: "17-го травня - це наше Національне свято у Норвегії, а ми повинні залишатися тут, у Амстердамі. Дуже сподіваюся потрапити додому хоча б завтра. Зрештою, ми були готові, що так і станеться, але все ж маємо надію, що рейси не скасують".

  Хлопець: "У нас є два виходи - повертатися додому із моїм братом, іншим видом транспорту, або ж чекати тут. Ми ще не вирішили. Треба подумати, що робити із багажем".

  Попередній матеріал
  Євро стрімко дешевшає
  Наступний матеріал
  АН-24 із 43 людьми на борту розбився в Афганістані
  Теги: