Через 50 днів стартує конференція ООН щодо змін клімату

  50 днів лишилося у людства, щоби уникнути кліматичної катастрофи - заявив прем`єр-міністр Великої Британії. Саме через 50 днів у Копенгагені стартує конференція ООН, на якій усі країни мають домовитися про спільну протидію змінам клімату.
  Гордон Браун певний - це єдина можливість врятувати світ. Інакше людям загрожують страшні посухи, спека та повені. Учасники зустрічі в Данії мають випрацювати угоду, яка замінить Кіотський протокол. Цей протокол обмежує промислові викиди для низки країн, однак термін його дії спливає за три роки. На думку Гордона Брауна обговорення нового документа зайшло у глухий кут. Утім, підписання угоди в Копенгагені ще можливе - переконаний політик. Браун закликав лідерів усіх країн особисто приїхати на конференцію.

  Гордон Браун, прем`єр-міністр Великої Британії: "Люди не зможуть піти на компроміс із планетою чи безповоротніми змінами клімату, тож треба шукати компромісу між собою. Цьогоріч ми довели, що від спільної протидії економічній скруті виграють усі, так само треба протидіяти і кліматичній кризі".

  Попередній матеріал
  У Детройті померли троє учасників благодійного марафону
  Наступний матеріал
  Російсько-український екіпаж теплоходу "Степанида" просить допомоги
  Теги: