Чехія готується до виборів

  Чехія готується до виборів. Сьогодні країна обиратиме нижню палату парламенту. Голосування розпочнеться о 15-й за Києвом і триватиме два дні - до обіду у суботу. Традиція дводенних виборів існує у Чехії вже віддавна. Її запровадили, щоб якнайбільше виборців мали змогу здійснити волевиявлення. Хоча обов`язкового порогу явки - не передбачено.
  На двісті місць претендують двадцять шість партій. Для перемоги необхідно подолати 5-ти відсотковий бар`єр. Найзапекліша боротьба за голоси виборців розгорнеться між громадянськими демократами і Чеською соціально-демократичною партією. Саме соціал-демократам опитування прогнозують найбільшу кількість мандатів. Результати виборів мають оголосити уже в суботу увечері. Далі нижня палата парламенту повинна сформувати уряд і розглянути низку важливих законопроектів, що залишилися від попереднього депутатського складу. Серед них - і зміни до конституції, які передбачають прямі президентські вибори, замість обрання глави держави у парламенті.

  Люди: "Ми, звичайні люди, не влаштовуємо фінансових криз. Їх влаштовують політики, колишні очільники країни. А чому саме ми повинні платити за це? Чому вони урізають нам пенсії? Чому ми повинні платити лікарям? Звідки мені взяти гроші просто, щоб вижити?"

  Попередній матеріал
  Тому, хто знайде родичів чи соратників Бакієва обіцяють винагороду
  Наступний матеріал
  Понад 350 будинків пошкодила негода на Тернопільщині
  Теги: