Буш намагається переконати Європу не виводити війська з Іраку

  Джордж Буш востаннє - як Президент Сполучених Штатів - намагається переконати Європу не виводити війська з Іраку. Сьогодні у глави Білого дому завершується прощальний тур Євросоюзом. Очікується, що цього дня він спілкуватиметься з союзниками у Великій Британії та особисто з прем`єр-міністром країни Ґордоном Брауном.
  За часів його попередника - Тоні Блера - Британія була найвідданішим союзником Сполучених Штатів. Тоді в Іраку перебували 10 тисяч британських вояків. Нині їх залишилося - удвічі менше. І хоча формально Лондон та Вашингтон підтримують тісні відносини, популярність американської політики в Британії дедалі слабшає. Так, напередодні у Лондоні Джорджа Буша зустріли гучними протестами. Через бійки з поліцією затримали 20тьох людей.

  Люди: "Це просто наказ Ґордону Брауну, щоб він відкликав війська з Іраку та Афганістану! Ми не повинні слухати вимог Джорджа Буша напасти ще й на Іран."

  Іранська ядерна програма - це ще одне "гаряче питання" для Білого дому. Джордж Буш вважає: іранці таки працюють над створенням зброї масового ураження. Тегеран же наполягає на мирному характері програми. А от Європейський Союз поки що від однозначної оцінки утримується.
  Попередній матеріал
  Акції протесту поблизу будівлі уряду та адміністрації президента заборонили у Киргизстані
  Наступний матеріал
  У Люксембурзі обговорять майбутнє Лісабонського договору
  Теги:
  Loading...