Фото m.thairath.co.th

Буремний Таїланд отримав нового прем‘єра

  Тимчасовий парламент Таїланду назвав ім‘я нового прем‘єр-міністра.


  Як повідомляє BBС News, новим головою уряду Таїланду став лідер військового перевороту генерал Прают Чан-Оча. За його кандидатуру проголосував 191 депутат із 197.

  Тепер призначення нового прем'єр-міністра повинен схвалити король Таїланду Пхуміпон Адульядет.

  "Я не знав, що мене номінують в прем'єр-міністри тимчасового уряду", - повідомив генерал журналістам, - "Я готовий зайняти пост прем'єра, раз мене обрали. Головне для мене - це щоб країна розвивалася і просувалася вперед".

  Обраному прем'єр-міністру доведеться покинути пост командувача збройними силами. Але при цьому він залишиться на посту глави Національної ради з підтримання миру і порядку, яка була створена путчистами в якості тимчасового уряду.

  Урядова криза в Таїланді розпочалася у листопаді 2013 року. Тоді у країні розпочалися масові акції протесту, які призвели до відставки уряду та його голови, Йінглак Чиннават.

  Йінглак Чиннават – сестра колишнього прем‘єра Таксина Чиннавата, поваленого повалений в ході перевороту в 2006 році. Жителі країни підозрювали, що повалений політик намагався управляти урядом через свою сестру.

  22 травня у Таїланді стався новий військовий переворот, який очолив генерал Прают Чан-Оча.

  Після того як протестувальники паралізували роботу уряду прем'єр-міністра Йінглак Чинават, опозиція оголосили про розпуск сенату і затриманні ряду політичних фігур. З липня в країні почали формуватися тимчасові органи влади, які будуть діяти в оголошений військовими "період реформ". Такий період може тривати до середини 2015 року.
  Попередній матеріал
  Харківський суд заборонив проросійський рух "Юго-Восток"
  Наступний матеріал
  "Газпром" доплатив "Нафтогазу" понад $10 млн за липневі транзитні поставки газу
  Loading...