Будинок від $1000 - у США відбулися торги з продажу заставного майна

  Помешкання за тисячу доларів. За стільки на аукціоні можна придбати будинок поблизу Нью-Йорка. У США відбулися перші торги з продажу заставного майна, за яке не в змозі розраховуватися з банками позичальники. І хоча будинок за тисячу доларів - це не розкішний маєток, аукціони користуються популярністю. Неприємна річ, яка псує потенційним покупцям радість від дешевої покупки - акції протесту позичальників, чиє майно пускають із молотка.
  Тисяча доларів за будинок поблизу Нью-Йорка. У США відбувся аукціон з продажу будинків, конфіскованих у попередніх власників за борги. З бажанням урвати ласий шматок нерухомості прийшли більше тисячі людей, які під час кризи не мають проблем з грошима. Більшість з них - прицінювалися до певних будинків вже кілька місяців, втім чекали, поки ціна впаде ще нижче.

  Поблизу місця торгів колишні власники провели пікет. Вони звинувачували учасників аукціону у цизінмі та бездуховності. Дії нових власників нерухомості порівнювали з мародерами, які під час лиха намагаються нажитися на чужому горі. Втім, купівля бундинку - не злочин. Тим, хто не може сплачувати кредити, можна поспівчувати. Але більш обережним у своїх витратах у попередні роки неможливо заборонити витрачати чесно зароблені гроші.

  Ларрі Холмс, колишній власник будинку: "Цей аукціон лише погіршує становище тих, кого викинули на вулицю і вселяє зневіру у мільйони людей, які можуть зіткнутися з цим у найближчому майбутньому".

  Шарон Блек, колишня власниця будинку: "Страшно, дуже страшно, що ціни так впали. Це нікого не тішить. Люди потребують допомоги, але їхнє становище навпаки погіршується. А ті, хто мають гроші, отримують прибутки".

  Ед Бейтс, покупець: "Мені шкода таких людей, втім я не вважаю, що, купуючи будинок, я роблю щось погане".

  Організатори аукціону навпаки переконують - вони роблять добру справу. Банки отримають живі гроші за продане заставне майно. Наступного місяця компанія планує провести подібні розпродажі ще у 5 штатах. А поки власники нерухомості, які потрапили у економічну скруту, сподіваються, що адміністрація Обами встигне хоча б почати втілювати реформи у життя і армія бездомних американців не поповниться ще кількома мільйонами.

  Захар Симчич, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.95Мб)
  Попередній матеріал
  Китай стягує війська до кордонів Тибету
  Наступний матеріал
  Човен з туристами потонув поблизу Таїланду
  Теги:
  Loading...