5.ua

Британці відзначили ніч Ґая Фокса антиурядовими протестами

  В Лондоні – видовищний протест. На Вестмінстерському мості палало багаття, яке розвели понад дві сотні протестувальників,

  Відтоді в цей день влаштовують феєрверки та вогняні шоу. Нині 5 листопада стало «професійним святом» активістів, що виступають проти економічної політики. Зокрема, на Вестмінстерському мості у багаття кидали не дрова, а рахунки за електроенергію. Британці обурені – кажуть, що ціни за світло зростають найшвидше у Європі. Подібних протестів у країні відбулися десятки. Біля парламенту мітингарі навіть побилися з поліцією. Учасники руху «Анонімус», які носять маски з портретом Ґая Фокса, вийшли на вулиці в багатьох країнах. Їхні виступи отримали спільну назву – «Марш мільйона масок».

  Оуен Джонс, письменник: «Шість найбільших енергетичних компаній тримають людей по всій країні в заручниках. Ціни підняли більше ніж на 10 відсотків, а рівень життя впав до найнижчого відтоді, як королева Вікторія посіла трон. 9 мільйонів британців незабаром зубожіють, така політика вбиватиме літніх людей».

  Попередній матеріал
  Новим мером Нью-Йорка став висуванець демократичної партії
  Наступний матеріал
  Серія вибухів біля офісу компартії у Китаї – 1 загиблий
  Теги:
  Loading...